طراحی سایت, طراحی وب سایت حرفه ای, بهینه سازی سایت SEO, طراحی پورتال, طراحی پرتال

 
 

طراحی سایت حرفه ای و طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی پورتال حرفه ای و طراحی پرتال حرفه ای

بهینه سازی سایت و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

چرا طراحی وبسایت؟

طراحی وبسایت برای شما امکانی را بوجود می آورد که بدون وجود آن، تصور آن بسیار مشکل است!
امروزه دنیای مجازی به واقعیتی غیر قابل انکار بدل شده است که روزانه میلیاردها دلار پول در آن از طریق پایانه های الکترونیکی میان وبسایت ها رد و بدل می شود. در این میان، کسب و کارهایی که به ایجاد یک وبسایت مستقل برای خود اقدام ننموده اند از قافله عقب می مانند و موفق به معرفی خود به مشتریان و مطرح کردن خود در میان رقبا نمی شوند.
طراحی یک وبسایت حرفه ای راهی مطمئن برای معرفی خود و کسب و کارتان، گسترش فعالیت به خارج از مرزهای جغرافیایی، رقابت بهتر، کسب درآمد بیشتر و در یک کلام موفقیت بیشتر در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر می سازد تا با خیالی آسوده و فارق از تحمل هزینه های گزاف، به افزایش دامنه ی کسب و کار خود بپردازید. حال فکر نمی کنید بهتر آن است که همین امروز اقدام کنید؟!

طراحی سایت های حرفه ای، شیوه ی رایان مند

رایان مند با افتخار و اتکاء به تجربه ی طولانی و وجود نام های معتبر در میان مشتریان خود و با تکیه بر دانش روز و بکارگیری تکنیک های مدرن در طراحی، پیاده سازی و بهينه ساختن وبسايت برای موتورهای جستجو آماده است تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و متناسب با نیاز مشتریان عرضه نماید.
گروه رایان مند با تشخیص صحیح نیازهای مشتری طی پروسه نیازسنجی، همواره سعی در ارائه مناسب ترین خدمات و کسب بالاترین درجه رضایت مشتریان دارد.

مراحل عقد قرارداد طراحی سایت با رایان مند

پیش از عقد قرارداد:

در این مرحله طی یک جلسه نیاز سنجی و مشاوره، نوع نیازهای مشتری و سیستم های لازم جهت رفع نیاز وی شناسایی و در مورد سطح گرافیک و تعداد صفحات مورد نیاز سایت نیز مشاوره و توافق صورت می پذیرد. در انتهای این جلسه وبسایت مشتری قیمت گذاری شده، مدت زمان اجرای پروژه مشخص می شود و توافق نهایی جهت عقد قرارداد انجام می پذیرد. همچنین در این مرحله، مطالب اولیه جهت تغذیه ی محتوایی سایت از سوی کارفرما در اختیار شرکت قرار می گیرد.

عقد قرارداد:

شرکت رایان مند دو نسخه قرارداد خرید (طراحی سایت) فراهم می نماید که هر دو نسخه به امضای مشتری رسیده و با مهر شرکت نیز ممهور می گردد. پس از عقد قرارداد، اجرای پروژه آغاز می گردد.

پس از عقد قرارداد:

در این مرحله اولین اقدام، تهیه ی چند پیش طرح گرافیکی برای صفحه ی نخست سایت می باشد (در صورتی که موضوع قرارداد سایت چندگانه باشد، پیش طرح گرافیکی برای تعداد صفحات آورده شده در قرارداد تهیه شده و جهت تایید یا درخواست تغییرات برای مشتری ارسال می گردد.) .این مرحله تا جلب رضایت کامل مشتری از گرافیک سایت ادامه می یابد و پس از تایید نهایی، طراحی و پیاده سازی صفحات وب مشتری به شیوه ای کاملاً بهینه و منطبق با آخرین استانداردهای روز آغاز می گردد.
در مرحله ی بعد سیستم های مورد نیاز مشتری، با جدیدترین تکنیک های روز نوشته می شوند. این مرحله، اساس تبدیل شدن سایت از یک سایت استاتیک، به یک سایت پویا و دینامیک می باشد. متخصصین رایان مند در این مرحله با توجه به نیاز مشترک مشتریان، تعدادی سیستم کاربردی و مفید را بصورت رایگان به سایت اضافه می کنند که همواره مورد توجه مشتریان قرار گرفته و موجبات رضایت خاطر بیشتر آنان را فراهم می سازد.
مرحله ی نهایی، آپلود سایت و رفع ایرادات احتمالی است. در این مرحله سایت بالاگذاری یا آپلود می شود و فعالیت خود را در دنیای مجازی آغاز می نماید. تمامی سیستم های طراحی شده در این مرحله چک شده و ایرادات احتمالی آنان برطرف می گردد. سایتهای طراحی شده توسط گروه طراحی رایان مند با تمامی مرورگرها انطباق کامل داشته و بصورت کامل نمایش داده می شوند و بر خلاف بسیاری از سایتها هیچ محدودیتی برای نمایش آنها در هیچ یک از مرورگرها وجود ندارد.
با پایان یافتن این مرحله پروژه ی طراحی سایت مشتری خاتمه یافته، بسته می شود، اما پشتیبانی فنی رایان مند به مدت یکسال بصورت رایگان ادامه می یابد. همچنین پیشنهاد رایان مند به مشتریان، ارائه خدمات پشتیبانی محتوایی بصورت حرفه ای است و علاوه بر آن، مشاورین رایان مند همواره با مشتریان شرکت در ارتباط بوده و در هر مرحله، راهکارهای بهره برداری هر چه بهتر از وبسایت طراحی شده را در اختیار ایشان قرار می دهند و بدین سان ارتباط ما با مشتریانمان، پس از عقد قرارداد هیچگاه قطع نخواهد شد.
 
نام شما:  
شماره تماس:
ایمیل:    
عنوان پیام:  
متن پیام: